Zarejestruj się
Bezpłatny Kongres online dla nauczycieli wszystkich segmentów edukacyjnych!

Podczas Ogólnopolskiego Kongresu Edukacji Ekonomicznej poruszymy tematy związane z dojrzałością finansową, oszczędzaniem, planowaniem budżetu domowego oraz efektywnym zarządzaniem projektami. Przedsiębiorczość zaczyna się już w szkole, bardzo ważne jest więc kształtowanie nowych kompetencji i umiejętności zarządzania finansami od najmłodszych lat.

garlicki2

W imieniu własnym, a także reprezentowanych przeze mnie Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych, zapraszam na Ogólnopolski Kongres Edukacji Ekonomicznej! Jako członek Komitetu Programowego Roku Edukacji Ekonomicznej 2024 zdaję sobie sprawę, że wiedza ekonomiczna odgrywa bardzo ważną rolę na każdym etapie edukacji. Naszemu wydawnictwu zależy na rozwoju kompetencji, które przygotują uczniów do efektywnego funkcjonowania w dorosłym życiu, a OKEE to doskonała okazja, by ten cel realizować.

Pomóżcie Waszym uczniom postawić MAŁY krok na drodze do świata WIELKIEJ przedsiębiorczości!

Jerzy Garlicki, Prezes WSiP, Członek Komitetu Programowego REE 2024

Dlaczego warto wziąć udział w Kongresie?

min_1

Poszerzysz swoją wiedzę i poznasz praktyczne rozwiązania w zakresie edukacji ekonomicznej.

Min_2

Otrzymasz pomysły, wskazówki i prezentacje do prowadzenia angażujących lekcji.

Min_3

Poznasz ekspertów i praktyków, którzy zainspirują Cię do rozwoju kompetencji w obszarze ekonomicznym.

Uczestnicy Kongresu otrzymają:

 • Certyfikat potwierdzający uczestnictwo.
 • Dostęp do nagrań wszystkich prelegentów.
 • Wybrane prezentacje.
 • Pakiet startowy do podręcznika Biznes i zarządzanie (dla nauczycieli przedmiotu biznes i zarządzanie).
 • Pakiet startowy do podręcznika Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. EKA.04 (dla nauczycieli zawodu technik ekonomista).
 • Rabat 20% na publikacje pomocnicze WSiP.
Zarejestruj się
Program Kongresu

Dzień 1

23 kwietnia (wtorek)

17.00-17.45 - Wykład inauguracyjny Dlaczego ekonomia jest ważna? - dr h.c. Krzysztof Pietraszkiewicz | Rozwiń
17.45-18.00 - Projekty edukacyjne Fundacji Warszawski Instytut Bankowości wspierające (nie tylko) nauczycieli przedmiotu biznes i zarządzanie - Krzysztof Ostafiński | Rozwiń
18.05-18.35 - Wykład Kompetencje przyszłości i zarządzanie 4.0 - dr Łukasz Grużewski | Rozwiń
18.40-19.10 - Wykład Budżet domowy - jak unikać pułapek konsumpcji? Planowanie, oszczędzanie, kredyty – dr Magdalena Wiercioch | Rozwiń

Dzień 2
24 kwietnia (środa)

17.00-17.35 - Wykład Praktyczne aspekty realizacji projektów zespołowych z uczniami - Ewa Siemińska | Rozwiń
17.40-18.10 - Wykład Pozytywne nawyki finansowe od najmłodszych lat - dr Magdalena Marekwia | Rozwiń
18.15-18.45 - Wykład Zrozumieć biznes - Wojciech Pitura | Rozwiń
Zarejestruj się
Prelegenci
dr h.c. Krzysztof
Pietraszkiewicz
Ewa
Siemińska
dr Łukasz
Grużewski
dr Magdalena
Marekwia
dr Magdalena
Wiercioch
Wojciech
Pitura
Do Kongresu pozostało
DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Zapisz się już dziś!

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, W sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz realizacją praw przysługujących osobom, których te dane dotyczą można kontaktować się z administratorem danych kierując korespondencję na adres poczty elektronicznej wsip@wsip.com.pl lub z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): iod@wsip.pl Rozwiń

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.
Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A., Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa,
 • poprzez formularz kontaktowy na stronie www.wsip.pl,
 • przesyłając wiadomość na adres e-mail: wsip@wsip.com.pl,
 • dzwoniąc do nas na numer telefonu: Infolinia: 801 220 555.


Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, adres e-mail: iod@wsip.pl

Cel i podstawa prawna oraz okres przetwarzania danych osobowych
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach:

 • przesyłania informacji handlowych dotyczących produktów i usług Administratora, przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą elektroniczną oraz telefoniczną, na podany w formularzu adres e-mail/numer telefonu. Podstawą prawną przetwarzania danych jest dobrowolna zgoda. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, poprzez link dezaktywacji w wiadomości e-mail lub kontakt z Administratorem
 • marketingu bezpośredniego produktów i usług administratora, w tym w celach analitycznych i profilowania, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem w związku z pozostawieniem danych w formularzu i wyrażeniem powyższej zgody. Dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu na marketing i profilowanie.


Informacje dotyczące profilowania
Na podstawie Twoich danych osobowych możemy dokonywać profilowania, czyli automatycznej oceny niektórych cech osobowych dotyczących Ciebie.

Celem profilowania jest lepsze dobranie dla Ciebie materiałów informacyjnych oraz ofert dotyczących naszych produktów, usług i wydarzeń. Dzięki profilowaniu prawdopodobnie będziesz otrzymywać mniej informacji, ale lepiej dopasowanych do Twoich preferencji.

Odbiorcy danych
Dostęp do danych osobowych mogą mieć następujący odbiorcy danych:

 • upoważnieni pracownicy administratora danych,
 • usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji usług świadczonych dla administratora danych, w szczególności podmioty takie, jak dostawcy usług IT agencje reklamowe, firmy realizujące usługi mailingowe, kancelarie prawne i audytorzy zewnętrzni, oraz ich upoważnieni pracownicy – w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania zleconych usług,


Przekazywanie danych do państw trzecich (tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy)
W związku z korzystaniem z systemu informatycznego zewnętrznych dostawców, może wystąpić konieczność przekazania danych osobowych do odbiorców w państwach trzecich, jednak zapewniamy, aby dane były odpowiednio zabezpieczone. W związku z powyższym współpracujemy wyłącznie z podmiotami, które podpisały z nami Standardowe Klauzule Umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską, gwarantujące bezpieczeństwo przetwarzanych danych przynajmniej na poziomie obowiązującym w Unii Europejskiej.

Zasady gromadzenia danych

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.


Prawa związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych
W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, przepisy o ochronie danych gwarantują Ci szereg praw:

 • Prawo dostępu do danych oraz prawo żądania ich sprostowania.
 • W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych ze względu na szczególną sytuację. W szczególności przysługuje Ci prawo sprzeciwu wobec przetwarzania na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym profilowania.
 • Prawo wycofania zgody, w zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych była dobrowolna zgoda. Wycofanie zgody nie ma jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które realizowaliśmy na podstawie zgody, zanim została wycofana.
 • Prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego, w przypadku, kiedy Twoje dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy/zamówienia lub przetwarzane na podstawie zgody. Otrzymane od nas dane możesz przesłać innemu administratorowi danych.
 • Prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych.
 • Prawo żądania usunięcia danych (tzw. „prawo do bycia zapomnianym”), jednak w tym przypadku zrealizujemy Twoje prawo tylko w sytuacji, jeśli nie będziemy zobligowani przepisami prawa do dalszego przetwarzania danych,

  Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Dane kontaktowe znajdują się na początku informacji.

  Masz również prawo wnieść skargę na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uważasz, że ich przetwarzanie odbywa się z naruszeniem przepisów RODO.

Partnerzy

Logo-WIB-Glowne-png-RGB-1920x-przezroczyste-tlo-210222-GK

LOGO_BLACK_PL_SIGNATURE